Faktoria

Serwis przeznaczony jest dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat? Strona dostępna jest tylko dla użytkowników pełnoletnich.
© 2024 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Faktoria Win a la Carte
Faktoria
Grzaniec 1 Grzaniec 2 Grzaniec 3

Zaskocz swoich gości sezonową ofertą.

Strona główna O nas Aktualności Wine Bar – serwuj wino w plenerze

Nieustannie rozwijamy portfolio win i współpracujemy z najlepszymi partnerami. Bądź na bieżąco i sprawdzaj aktualności.

splash-11 splash-12 splash-13 splash-14
Wine Bar – serwuj wino w plenerze

Wine Bar – serwuj wino w plenerze

Zainteresowanie winem w Polsce wciąż rośnie – to doskonały moment, by połączyć je z popularnością klubów i barów plenerowych. Z myślą o takich miejscach powstały Wine Bary Faktorii Win.

Zwiększamy sprzedaż wina

Strefy relaksu na świeżym powietrzu stają się coraz częściej wybieraną opcją wypoczynku. Rośnie też popularność barów w plenerze – pojawiają się nad Wisłą, Odrą i Wartą. Biorąc pod uwagę tę tendencję, przygotowaliśmy sezonowe Wine Bary, które pojawiły się w kultowych miejscach na kulturalnej mapie Polski. W ramach Wine Baru zapewniamy profesjonalną aranżację przestrzeni i asortyment – wina wyselekcjonowane z myślą o barach plenerowych. Wybierając je, kierowaliśmy się przede wszystkim charakterystyką okresu letniego i specyficznymi potrzebami klientów. Wszystko po to, by sprzedaż wina była jeszcze wyższa. Jesteś zainteresowany stworzeniem swojego Wine Baru? Napisz do nas, a my przygotujemy winny bar plenerowy skrojony na miarę Twoich potrzeb.

wine bar

Wine Bar dopasowany do Twoich oczekiwań

Oferujemy kilka wersji Wine Baru. Jego forma ma modułowy charakter i może być dostosowana do konkretnych warunków. W jej ramach zapewniamy pełne wyposażenie: charakterystyczne kasetony, półki na wino, stojaki na menu czy szyny do kieliszków. W barze jest też zamontowana instalacja elektryczna, a logo na froncie oświetla pasek LED.

Narzędzia wsparcia

W ramach współpracy zapewniamy leżaki i niezbędne wyposażenie. Szkolimy barmanów z wiedzy na temat procesu powstawania poszczególnych win, prezentacji win z karty (umiejętność czytania etykiet: rocznik, apelacja, szczepy, najważniejsze i najbardziej interesujące fakty), zasad i praktyki serwisu oraz technik sprzedaży.

Selekcja win

Wine Bar oferuje wina pochodzące ze specjalnej selekcji, dokonanej z myślą o potrzebach barów plenerowych. Cała selekcja obejmuje 500 win. Po szczegółowej analizie potrzeb dla każdego Wine Baru wybieramy asortyment 10-20 propozycji. Dzięki monitorowaniu sprzedaży możemy na bieżąco wprowadzać korekty asortymentu, by najlepiej dopasować się do oczekiwań konsumentów i zwiększyć sprzedaż. Na bieżąco optymalizujemy politykę cenową – tak, by była jak najkorzystniejsza dla Ciebie. Wśród proponowanych przez nas dotychczas win znalazły się m.in. Prosecco Amanti – ulubione wino Polaków, na które zagłosowało 20 000 osób biorących udział w ogólnopolskim Teście Smaku oraz Vinho Verde – nr 1 na świecie.

Promujemy Twój Wine Bar

Zapewniamy pomoc w promocji każdego Wine Baru – organizujemy imprezę na jego otwarcie, materiały promocyjne i wysyłki do blogerów z zaproszeniami do jego odwiedzin. Organizujemy też koncerty i inne wydarzenia kulturalne w trakcie sezonu.

wine bar wine bar wine bar

Zobacz wszystkie aktualności

Do góry